2019. aasta kokkuvõte – ettevõtlusvaldkond

EÜL-i Ettevõtlusvaldkonna meeskonnaga liitus kaks uut liiget

Jaanuarikuus oli meil rõõm tervitada meeskonda uus klienditoe- ja müügispetsialist Katrin Liblik. Katrini lühikese enesetutvustuse ja kontaktandmed leiab SIIT.

12. septembril alustas Eesti Üliõpilaskondade Liidu meeskonnas tööd uus bürooassistent Lea Einpalu. Lea lühikese enesetutvustuse ja kontaktandmed leiab SIIT.

Uued koostööpartnerid

2019 aasta Veebruari lõpus tuli Eesti Üliõpilaskondade Liidul vahetada koostööpartnerit kaarditootmise valdkonnas. Uueks Eesti Üliõpilaskondade Liidu poolt väljastatavate kaarditoodete tootjaks on Kaardiekspert OÜ.

Tallinna linna hanke üldhariduskoolides õpilaspileti tehniliste lahenduste pakkumiseks võitis Indeal. EÜL alustas 2019. aastal läbirääkimistega, et 2020-ndast aastast lahendada pikalt eksisteerinud probleem, kus ISIC õpilaspiletid Tallinna linna üldhariduskoolide süsteemides ei toiminud. Praegustele prognoosidele tuginedes on põhjust loota, et ISIC kaardid hakkavad Tallinna linna koolides, kus pakub teenust Indeal, tööle hiljemalt 2020. aasta sügisel.

Rahvusvaheliste koostöösuhete arendamine

Vahemikus 28-30.mai leidis Kreekas aset ISIC Event 2019. Tegemist on kord aastas toimuva konverentsiga, kus kogunevad kõik ISIC kaarti väljastavate riikide esindajad. Konverentsil heidetakse pilk möödunud aasta kokkuvõtetele ning tutvustatakse uusi lahendusi ja sihte tulevaks aastaks. Eesti Üliõpilaskondade Liitu käis esindamas kommunikatsiooni- ja turundusjuht Kadri-Ann Salumäe.

Kaarditooted ja ISIC läbisid uuenduskuuri

Aasta alguse esimeseks suuremaks muutuseks kaartide valdkonnas oli kaarditoodete “Personal” ja “Külaline” kaardikujunduse värskendus. Lähemalt kaardikujunduste värskendamise kohta on võimalik lugeda pressiteatest.

ISIC bränd sai maikuus uue ja värske välimuse, millega kaasneb ka kaardikujunduste uuenemine. Uue kaardikujundusega koos kaasneb veel üks muutus. Nimelt lisandub uue kujundusega tudengikaartidele ka isikukoodi andmeväli. Uue kujundusega ISIC ja ITIC kaarte saab juba tellida alates 2020. aasta algusest.

Turult kadus Eesti Üliõpilaspilet

Uue kõrgharidusseaduse jõustumisega 2019 aasta septembris muutus kehtetuks üliõpilaspileti määrus. Eesti Üliõpilaskondade Liit lõpetas alates 2019 aasta augustist Eesti Üliõpilaspiletite väljastamise. Väljastatud ja kehtivaid õpilaspileteid saab pikendada pikenduskleebisega kuni kaardi kehtivusaja lõpuni. Eesti Üliõpilaspileti kehtivusaeg on neli aastat. Õppuri staatus kinnitavat tõendit saab edaspidi taotleda kõrgkoolist või mugavama lahendusena on õppuri staatust jätkuvalt võimalik kinnitada ISIC kaardiga.

EÜLi/ISIC Eesti kontorisse saabus nutiterminal

2019 aasta sügisest astusime sammu edasi meeldivama kliendikogemuse suunas – meie kontorisse on paigaldatud nutiterminal, et meie klientidele pakkuda mugavat võimalust tasuda kaartide tellimisel pangakaardiga.

Leave a reply