2020. a II kvartali kokkuvõte – ettevõtlusvaldkond

Valmistumine uueks kooliaastaks

Enne viimaste eksamite kättejõudmist oli EÜL-i ettevõtluse valdkonnal käimas uueks kooliaastaks valmistumine. Finantsanalüüsi meeskonnaga sai läbi käidud aastate pikkune informatsioon, et hinnata praegust olukorda ning paika seada järgmised sammud. Hetkel ühiskonda mõjutava paarikuuse kriisiolukorraga kaasnes mitmeid raskuseid, kuid eesmärke, mille oleme endale seadnud, ei mõjuta miski.

Uued lahendused kaartide valdkonnas

Kriisiaegne kaartide väljastamise osas rahulikum tööaeg andis võimaluse luubi alla võtta kaartide igapäevase kasutuse ning pani mõtlema just tuleviku peale. Tänu proaktiivsele mõtlemisele algatasime vestluseid tulevaste võimalike koostööpartneritega ning panime liikuma ka esmased arendused, et juba lähiajal välja tulla uute innovatiivsemate lahendustega, mis toetaks järjest enam tänapäevast nutiajastut.

ISIC meeskonna uus turundusjuht ning klienditugi

Lisaks aasta alguses meeskonnaga liitunud müügijuht Heindrichile täiendavad tänaseks meie ettevõtluse seltskonda veel uus turundusjuht Henry ning klienditoespetsialist Marleen. Kõik on uus juunikuus 🙂

Kuna juulis on ettevõtluse klienditoes ning ka turunduses põgus “vaikus” enne suurt tööd, siis on kõigil uutel ja vähem uutel meeskonnaliikmetel pisut aega kohaneda, töö sisust ja EÜL-i kooslusest aru saada ning vaim tõsiseks tööks valmis seada. Soovime värsketele kolleegidele julget pealehakkamist ning endistele kolleegidele edu tulevastes ettevõtmistes!

Möödunud kvartal oli edukas lepingute registri ning kaartide hinnatabeli korrastamise osas. Nüüd on pilt pisut selgem, kus me täna oleme ja kui palju on vaja tööd teha, et suurendada kliendibaasi ja ühtlasi ettevõtte tulemibaasi.

Loe ka EleriJoonatani ja avaliku poliitika valdkonna kokkuvõtteid!

Leave a reply