2020. a I kvartali kokkuvõte – ettevõtlusvaldkond

Uus aasta, uued eesmärgid

2020. aastat alustasime toimekalt, kuna aasta algus on kaartide tellimises kiire aeg. Siiski istusime meeskonnaga maha, et detailselt tagasi vaadata, mis olid möödunud aasta suurimad õnnestumised ja mida peaksime sel aastal edendama.
2019. aasta näitas meile kätte mõned arendamist vajavad kohad meie kliendikogemuses – seetõttu on 2020. aasta esimese kvartali fookuses olnud lahenduse leidmine parema postiteenuse pakkumiseks. Selle eesmärgi saavutamiseks teostab alates 1. aprillist meie klientidele postiteenust taas Omniva ning tulevikuks on planeeritud ka kaartide tarneviiside laiendamine, et tulla vastu võimalikult paljude klientide soovidele ja vajadustele.

Uue kujundusega ISIC tavakaardid

2020. aasta alguses jõudsid uue kujundusega ISIC tavakaardid Eesti turule. Koos kaardikujunduse värskendamisega uuenes samuti terve ISIC brändi visuaalne pool. Ehk on teravama silmaga kliendid juba märganud, et ISIC tavakaarte kaunistab sellest aastast ka kaasaegsema välimusega ISIC logo.

ISIC meeskonnas uus müügijuht

Heindrich Urmet Pärn – müügijuht

Uus aasta on endaga kaasa toonud märkimisväärseid muutuseid terves EÜLi personalis. Märtsikuus liitus ettevõtlusmeeskonnaga müügijuht Heindrich Urmet Pärn, kelle hoolde jäävad edaspidi kõik müüki puudutavad küsimused ning meie akadeemilised koostööpartnerid ehk haridusasutused.
Personali täienemine uute liikmetega pakub võimaluse igal töötajal keskenduda veelgi pühendunumalt just enda valdkonna küsimustele ja püstitada ning saavutada eesmärke kiiremini teadlikul sammul.

Tihe koostöö nõukoguga

2019. aastal koos uue juhatuse ametisse tulekuga otsustati täienenud koosseisuga ühiselt, et edaspidi keskendub nõukogu eelkõige ettevõtlusvaldkonna arengu toetamisele. Sellest tulenevalt on aktiivselt toimetanud finantsanalüüsi töörühm ning valmimas turundusstrateegia, mille protsessi panustavad ühiselt nii EÜLi büroo kui nõukogu liikmed. Detailne ülevaade hetkeolukorrast on aluseks realistlikele eesmärkidele, mis viivad EÜLi ettevõtlust lähemale oma sihtidele.

Leave a reply