Eesti kõige nooruslikum turundusseminar KAMA3 kutsub kandideerima!

On alanud kandideerimine Eesti kõige nooruslikumale turundusseminarile KAMA3  ehk Koolitus Arenevatele Marketing Agentidele, kuhu on oodatud kõik gümnaasiumi ja ülikooli õpilased ning eriti just aktiivsed Eesti Üliõpilaskondade Liidu liikmed. Seminaridel saavad noored omandada uusi teadmisi turunduses, disainis, fototöötluses, tootearenduses, reklaamitöös ja trükikunstis ning seejärel praktiseeritakse oma teadmisi ja õpitut praktilistes ülesannetes.

Viiel järjestikusel laupäeval, ajavahemikus 23. märts kuni 21. aprill, esinevad osalejatele Eesti parimad turunduseksperdid, disainerid, fotograafid ja meediaeksperdid, et nad saaksid õpetada entuasistlikke noori ning jagada saladusi oma eduloost. Esimesel seminaril jagunevad noored tiimidesse ja igal nädalal  saavad nad teemakohase koduse ülesande. Järgneva seminari alguses valitakse võitjatiim, kes saab autasustatud toetaja poolt. Viimasel seminaril tuleb tiimidel luua 24h jooksul terviklik turunduslahendus ühele Eesti suurettevõttele.

KAMA koolitusprogramm  on  inspireerinud kümneid noori tegelema turundusega ning aidanud teha õige valiku ülikooli eriala valimisel. Samuti läbi praktiliste kogemuste ja ülesannete täitmise saab iga osaleja kogemustebaasi, millega tööturul hea stardipositsioon saada.

Rohkem infot – www.kama3.ee

Leave a reply