Ettevõtlus: kuidas möödus 2021. aasta teine kvartal?

Pool 2021. aastast juba läbi! Teine kvartal on EÜL-i ettevõtlusvaldkonnas alati juba sooja suve ootuses ning kiireks sügiseks ettevalmistuste meeleolus. Sellest hoolimata, et kuumad suveilmad on käes ja mõtted ehk asjaajamisel veel ei ole, ootame kõiki ISIC, ITIC, IYTC kaartide kasutajaid alates 1. augustist endale tellima uue kehtivusajaga (2022. aasta detsember lõpuga) kaarte. Enne augustikuud tellitud kaart kehtib vaid käesoleva aasta lõpuni.


Täiendused kodulehel ja hinnakirjas

Möödunud kvartalil sai meil tehtud suur töö kaartide taotlemise ja kasutamistingimuste muudatusega, uuenenud tingimused saavad minukool.ee veebi üles niipea kui need on ka tõlgitud vene ja inglise keelde. Aprillikuus said kaartide kehtivusaja reeglid ülevaatlikuma väljanägemise. Kõmulisem uudis ettevõtluse poolelt on ka see, et 1. augustist toimub muudatus hinnakirjas: nimelt tõuseb Eesti õpilaspileti hind koolidele 50 sendi võrra. Seega on uueks Eesti õpilaspileti hinnaks 3,50 €. Teiste kaartide hinnad jäävad praegusel hetkel samaks.

Koostöö viib sihile!

Teise kvartali jooksul lisandus ISICule uue kootööpartnerina Mediarent, kes pakub ISIC, ITIC, IYTC ja ka personalikaardi omanikele tehnika rendi teenusest 20% allahindlust. Valikus on erinevad kaamerad, statiivid ja lai valik heli- ja videotehnikat: ürituse korraldamisel või ajutise videoprojekti puhul ülimugav variant! Oleme väga rahul sellise täiendusega meie heade pakkumiste ridades.

EÜL-i kõrghariduskonverentsi palava päevaga oli Belief igati õnnestunud valik mõttetöö aktiivsena hoidmiseks

Aprillikuus oli suurepärane kampaania meie pikaajalise koostööpartneri Dr. Lensoriga, kes pakkus enda uue veebipoe avamise puhul ISIC kaardi omanikele koguni 55% allahindluseid kontaktläätsedele, prilliraamidele, päikeseprillidele. Samuti oli maikuus kahenädalane kampaania rockooper “Johnny” pääsmetele, mille raames said ISIC kaardi kasutajad soetada 20% soodsama hinnaga pileteid. Ning ürituste sponsorluse raames saime hea suhtluse algatatud Belief energiaveega, kelle tooted ka meile endile täitsa tihti ostukorvi satuvad. Et noh, kui kuumalainega enam tulist kohvi juua ei suuda, siis saab energia ja jahutuse ühe hoobiga kätte.

Oleme suhtluses olnud erinevate kõrgkoolidega, et uue õppeaasta alguses oleks ISICu ja EÜL-i uutele üliõpilastele tutvustamise osas ladus koostöö. Samuti käib ettevalmistus üheks korralikuks augustikuus toimuvaks kampaaniaks ja erinevatel tudengimessidel osalemiseks. Sellega seonduvalt oleme loomas ka ISIC Eestit tutvustavat filmiklippi ja materjali, mida saab kampaania raames ning ka isic.ee veebilehel kasutada. Ja suur präänik neile, kes ära arvavad, milline meie büroo töötaja filmis figureerib!

Toimumas rahvusvaheliselt ja meeskonnas

Kuigi viiruse leviku tõttu lükati ISICu rahvusvahelise võrgustiku suurüritus edasi sügisesse, on siiski olnud virtuaalselt meie rahvusvaheline koostöö väga tihe ja viljakas. ISIC Assotsiatsioonil on aasta algusest toimunud töörühma raames vilgas toimetamine IT alal ning seal on ka EÜL aktiivselt esindatud olnud. Samuti oleme kaasas käinud uute ISIC väljastajate protsessiga ja osaleme ühe regiooni valikukomisjonis. Balti riikidega oleme teinud koostööd, et ISIC virtuaalkaartidele avaneks rohkem võimalusi tellimiseks ning selle turundamiseks nii Eestis kui ka laiemalt.

Kui EÜL-i ettevõtluse 2021. teine kvartal läks parajas tempos, liigsete tornaadodeta, siis äsja alanud kvartal on ekstrapõnev! Nimelt võtab uus Eesti Üliõpilaskondade Liidu juhatus juhtimise üle; samuti alustame kvartalit hetkel ilma müügijuhita, sest poolteist aastat seda ametit täitnud Heindrich asus teise kvartali lõpuga uusi väljakutseid püüdma. Tema ametikohale ehk EÜL-i müügijuhiks kandideerimise konkurss on aga avatud! Tutvu tingimustega ja kandideeri siit: bit.ly/eyl-myygijuht

Loe ka avaliku poliitika kokkuvõtet!

 

 

Leave a reply