Avatud on kandidaatide esitamine EÜL-i 2021. aasta tunnustustele

Kutsume tunnustama!

Juba ülejärgmisel kuul tähistame Eesti Üliõpilaskondade Liidu 30. juubelit ning tavapäraselt toimub aastapäevapidustuste raames ka EÜL-i aukirjade ja teenetemärkide jagamine. Et seda teha, vajame oma võrgustiku abi! Kutsume mõtlema inimestele ja organisatsioonidele, kes on üliõpilaskonda panustanud, ning esitama säravaimad neist EÜL-i aukirjade ja teenetemärkide kandidaatideks.

Kõik eraisikud ja organisatsioonid on teretulnud oma nominatsioone esitama ning seda saab teha veebiankeedi vahendusel 29. oktoobrini SIIN.

Aukirju jagame kahes kategoorias: aasta esindaja ja aasta tudengisõber.

Teenetemärke on kolm:

  • Kuldmärk on EÜL-i kõrgeim autasu. Teenetemärk antakse väljapaistvale isikule, kellel on erakordselt suuri teeneid Eesti üliõpilaskondade ees ja/või isikule, kellel on pikaajaline panus Eesti üliõpilasliikumisse.
  • Hõbemärk on EÜL-i autasu, mis antakse Eesti üliõpilaskondade hüvanguks tulemusliku ja aktiivse tööga silma paistnud üliõpilasele või üliõpilaskondade ees suuri teeneid omavale isikule.
  • Teenetemärk antakse Eesti üliõpilaskondade või Eesti Üliõpilaskondade Liidu hüvanguks eeskujuliku tööga silma paistnud isikule.

EÜL-i tunnustamise statuudiga saab tutvuda SIIN ning varasemate laureaatide nimekirja leiab EÜL-i kodulehe vastavalt alalehelt.

Lisainfo saamiseks palume pöörduda EÜL-i kommunikatsioonijuhi Katariina Järve poole (katariina.jarve@eyl.ee).

 

Leave a reply