EÜL ja Estonishing Evenings korraldavad 31. augustil aruteluõhtu

Eestisse asub igal aastal õppima üha suurem arv rahvusvahelisi tudengeid erinevatest riikidest. Rahvusvaheliste tudengite arvukuse tõus on tõstatanud ka erinevaid murekohti.

Estonishing Evenings ja Eesti Üliõpilaskondade Liit süvenevad rahvusvaheliste tudengite temaatikasse põhjalikumalt juba sel esmaspäeval, 31. augustil, et arutada hetkeolukorda, selle sügavamaid põhjuseid ja võimalikke edasisi arenguid.

Üritus algab kell 19 Tallinnas Telliskivi loomelinnakus, Erinevate Tubade Klubis, uksed avatakse 18.30. Tervet õhtut on võimalik jälgida ka veebi vahendusel; ülekannet edastavad Postimees ning ingliskeelne veebiajakiri Estonian World. Üritus toimub inglise keeles!

Õhtu algab põhjaliku ülevaatega statistikast ja hetkeseisust, mille esitab Eero Loonurm. Ettekandele järgneb paneeldiskussioon, millest võtavad osa:

  • Daniele Monticelli, Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste kooli itaalia ja semiootika professor
  • Eleri Pilliroog, Eesti Üliõpilaskondade Liidu juht
  • Karl Sander Kase, Isamaa erakonna kommunikatsioonijuht
  • Anna Miller, Ukrainast pärit Tallinna Ülikooli tudeng

Õhtu teemadega saab end kurssi viia järgnevate allikate kaudu:

Ürituse kohta loe lähemalt ürituse Facebooki lehelt.

Ürituse sissepääsutasu toimib vabatahtlike annetuste alusel, kuid võimaluse korral palume üritust toetada, et Estonishing Evenings edaspidigi olulisi teemasid sellises formaadis arutada saaks.

 

Täiendatud 03.09.2020:

 

Leave a reply