EÜL korraldab 21.-24.05.2015 Baltimaade üliõpilasliitude ümarlaua (BOMi)

Põnevusega teatame, et EÜL korraldab 21.-24. mail Baltimaade üliõpilasliitude ümarlaua (BOM), mille raames toimub 22. mail kell 09:30-16:00 rahvusvaheline konverents „Elukesteva õppe moderniseerimine“ ja 23. mail kell 10:00-16:00 maailmakohviku päev. Üritused toimuvad TTÜ campuses.

Konverentsi ja maailmakohvikute päeva eesmärgiks on kujundada poliitikasoovitused elukestvas õppes Baltimaade valitsustele.

Osalussessioonidel põhineval konverentsil käsitleme teemasid nagu õppija profiili muutustest tulenevad väljakutsed, õppe moderniseerimise visioneerimine ja elukestva õppe kasu nägemine laiemalt ühiskonnas, tööturul ja isiklikus arengus.

Konverentsil on võimalik nendel teemadel vestelda esinejatega nagu Cat O’Driscoll Euroopa Üliõpilasliidust, Tatjana Kiilo Haridus- ja teadusministeeriumist, professor Alisson Littlejohn Glasgow Caledonian Ülikoolist ja veel teiste oluliste osapooltega elukestvas õppes.

Maailmakohviku päeval võtame ette konverentsil esitletud ettekannete ja arutelude probleemküsimused. Maailmakohviku laudades leitakse erinevaid osapooli kaasates olemasolevatele probleemidele lahendused ja tulevikku vaatavad poliitikasoovitused.

Teie osalus on võtmeks maailmakohvikute päeva tulemusele – poliitikasoovitused Baltimaade valitsustele elukestvas õppes!

Mõlemad üritused toimuvad inglise keeles ja on osalejatele tasuta. Kaugemalt tulnud üliõpilastele pakume ka majutust.

Pange punane ring enda kalendrites 22.-23. mai ümber ja üsna pea saadame juba rohkem infot konverentsi esinejate ja maailmakohviku päeva teemalaudade kohta!

Leave a reply