Vilistlaskogu juhatusse kuuluvad:
Ivo Peets ivo.peets@mail.ee
Eimar Veldre e.veldre@gmail.com
Svetlana Baltina sve@rovico.ee

Mis on EÜL-i vilistlaskogu?

Vilistlaskogu on klubiline ühendus, mis annab EÜL-ile nõu ja aitab ühiskondliku toetuse leidmisel. Vilistlaskogu käib koos vähemalt kaks korda aastas, meenutades vanu aegu, värskendades sidemeid ja algatades uusi ettevõtmisi. Vilistlaskogu valib kaheks aastaks juhtkonna, mis korraldab vilistlaskogu tegevust. Kehtiva, kuid 2020. aastal täiendamisel oleva põhimäärusega saab tutvuda SIIN.

EÜL-i vilistlaskogu tegemistega on võimalik end kursis hoida ka neil, kes liikmeks astumist alles kaaluvad. Tule, loe ja vaata, millega Sinu kunagised kolleegid tegelevad! Selleks liitu EÜL-i vilistlaskogu Facebooki grupiga.

EÜL-i vilistlaskogusse kuulumisega ei kaasne liikmetasusid.

Astu vilistlaskogu liikmeks

Vilistlaskogu liikmeks saavad astuda EÜL-i endised üldkoosoleku, nõukogu, volikogu, järelevalvekomisjoni ja/või juhatuse liikmed, samuti endised korralised töötajad. Liikmeks ei saa astuda inimesed, kellele on avaldatud umbusaldust või kes on EÜL-ist vallandatud EÜL-ile kahju tekitamise pärast. Vilistlaskogu liikmeteks võivad saada erandkorras ka teised soovi avaldavad üliõpilaskondades tegutsenud inimesed, EÜL-i mittekorralised töötajad ning EÜL-i eriliselt toetanud muud isikud.

Vilistlaskogu liikmeks astumiseks palume täita alljärgnev kontaktivorm või saata vabas vormis e-kiri aadressile triin.peterson@eyl.ee ning EÜL-i kommunikatsioonijuht võtab Teiega peatselt ühendust.

  Nimi *

  E-posti aadress *

  Vorm on kaitstud Google RECAPTCHA lahendusega: privaatsustingimused ja teenusetingimused.

  Liitu vilistlaskogu meililistiga, et olla kursis värskeima infoga! Selleks täida allolev ankeet, mille peale saad automaatse e-kirja liitumise kinnitamiseks. Järgi saadud juhiseid ning oled peagi vilistlaskogu meililisti liige!  Võta meiega ühendust

  MTÜ Eesti Üliõpilaskondade Liit